İddaa Kuralları

bio-slider_0011_Bkgd1en

18 yaşından küçüklerin oynamasının yasak olduğu iddaada bazı kurallar vardır. Bu kurallar şunlardır:

-Maç sonucu oyununda bir satırda en fazla 2 tahminde bulunulabilir.
-Bir kuponda bir maç için ya Maç Sonucu Oyunu, İlk Yarı / Maç Sonucu Oyunu ya da Maç Skoru oyunu oynanabilir.
-Oranlar, maçlar oynanıncaya kadar değişebilir. Geçerli oranlar, iddaa oynadıktan sonra elindeki bilette bulunan oranlardır.
-Tüm tahminler, bir futbol maçının 90 dakikalık süresine (hakem tarafından sakatlanmalar ve diğer nedenlerle oluşan duraklama dahil olmak üzere) göre düzenlenmiştir. Uzatmalar, “altın gol” veya penaltı atışları tahminlere ilişkin sonuçları etkilemez.
-Bir maç kupon kabulü için esas alınan saatten daha erken başlarsa; bu maçı içeren ve maçın başlangıç saatinden önce oynanan kuponlar kabul edilir. Yine bu maçı içeren ancak maçın başlangıç saatinden sonra oynanan kuponlar kabul edilir ama karşılaşmanın oranı bir (1) olarak alınır.

BETBOO ÜYE OL 2000 TL ÜYELİK BONUSU KAZAN

bio-slider_0005_football-tackle-1080p-hd-wallpaper-sports

Bir Maç:

1. İptal edilirse veya
2. Yerel saatle Programda belirtilen tarihi müteakip bir günden fazla ertelenirse,
3. İkinci yarının başlangıcından önce ertelenirse ve erteleme anıyla maçın normal süresi arasındaki süre Programda belirtilen günü takip eden gün içerisinde oynanmazsa (yerel saatle),
4. Program yayınlandıktan sonra ev sahibi /deplasman takımları yer değiştirmesi ve tarafsız sahada oynama durumunda,
5. Rakipler değişirse; karşılaşmaların maç, ilk yarı /normal süre sonucuna ve maçın skoruna ilişkin tahminler kabul edilir. Ama karşılaşmanın oranı bir (1) olarak kabul edilir. Bu durumda, Programda yer alan oynanabilecek maç sayısı en az ikiye düşene kadar Oyuncu oynamaya devam edebilir. Programda oynanabilecek tek maç kalması halinde, MBS sütununda 1 olarak belirtilmiş ise, tek tahmin bulunan kolonlar geçerliliğini korur. Bu gerekleri karşılamayan kolonlar, oyuna katılamazlar ve bu kolonlar için ödenen tutar, oyuncunun oynadığı tüm karşılaşmalar sona erdikten sonra oyuncuya iade edilir.

bio-slider_0002_shutterstock_1042911021

Bir maç ikinci devresi esnasında ertelenirse ve maçın geri kalan süresi, Programda resmi olarak belirtilen günü müteakip bir takvim günü içinde oynanmazsa (yerel saatle), geçerli sonuç olarak, maç, ilk yarı /maç sonucu veya maçın skoru erteleme anındaki sonuç ve skor olarak kabul edilir. Bir maç, maç başladıktan sonra ertelenir ve Programda resmi olarak belirtilen günden itibaren bir takvim günü içinde yeniden oynanır ve sonuçlanırsa (yerel saatle), geçerli maç, ilk yarı /maç sonucu veya maçın skoru maçın tamamlandığı andaki sonuç ve skordur.

Sunulan etkinliklere ilişkin veri veya belirli bir bilginin Program’da bulunmaması veya hatalar olduğunun fark edilmesi veya Program’ın dağıtımının gecikmesi durumunda, Spor Toto Teşkilatı, bu hususları mümkün olan diğer yollarla bildirme hakkına sahiptir. Bir kupon, oynandığı andan sonraki 5 (beş) dakika içerisinde, maç başlamadığı takdirde oynandığı terminalden iptal edilebilir. Bunun için terminal bir iptal çıktısı verir. Maçın başlama saatinden sonra iptal mümkün değildir.

BETBOO ÜYE OL 2000 TL ÜYELİK BONUSU KAZAN